3 võimalust cinemagraphide kasutamiseks

Cinemagraph on pildi ja video kombinatsioon, mille kasutamine sotsiaalmeedias ja muudes reklaamikanalites on jätkuvalt tõusuteel, seda eriti tänu sotsiaalmeedia platvormides toimunud muutustele, mis soosivad video kasutamist tavalise teksti- või pildipostituse asemel. Hubspoti andmetel on cinemagraph üks 15st top veebidisaini trendidest aastal 2018! Liikuv element või taust kombineeritud staatilise pildiga on ilus ja pilkupüüdev, aga kas ja kuidas aitab see kaasa reaalselt reklaami levikule?

Kas B2B ettevõte vajab turundust?

Erakliendile suunatud ettevõtted võitlevad igapäevaselt oma turuosa eest, viies läbi erinevaid reklaamikampaaniad ja kasutades muid taktikalisi turundusvõtteid oma müügi kasvatamiseks. Kas ja mida oleks aga tarvis silmas pidada B2B ettevõttel, kes tegutseb ehitussektoris, müües oma teenust teistele ehitusettevõtetele? Või näiteks allhanketehasel, kelle põhitoodang liigub hoopis Saksamaale ja kes igapäevaselt lõppklientide suunal turundust (loe: klassikalises mõttes reklaami) ei tee? Kas B2B ettevõte vajab turundust?

Toimiv klassika – 11 aegumatut võtet oma ettevõtte turundamiseks

Kuidas müüa rohkem ja kust leida uusi kliente? Mõnes mõttes on täna piiramatult võimalusi, digiturundus võimaldab olla kliendile lähemal kui kunagi varem. Siiski ei tohiks ükski ettevõte ära unustada klassikalisi füüsilisel kujul turundusmaterjale – just kombinatsioon digiturunduse ja klassikalistest lahendustest võimaldab saavutada tõelist edu.
Siit artiklist leiad kasulikud nõuanded, kuidas oma konkurentide seast paremini välja paista. Vaata üle, kas Sul on kõik vajalik oma ettevõtte müügi ja tuntuse kasvatamiseks olemas.